strona1_koniec

Punkt Przedszkolny

TĘCZOWA ŁĄKA

Nasze atuty to:

  1. Elastyczność - Nasze "przedszkole" działa od godziny 7.00 do 17.00. Jeżeli jednak okaże się, iż potrzebujecie Państwo któregoś dnia zostawić dziecko wcześniej lub później, dostosujemy się do Państwa życzeń.
  2. Bezpieczeństwo - Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest naszym  priorytetem.
  3. Lokalizacja - Znajdujemy się w najstarszej dzielnicy Szczecina - Pogodno, w której mnóstwo jest parków i terenów zielonych, tak więc przede wszystkim jest to miejsce ciche i spokojne, tuż obok Różanki i Parku Kasprowicza, niedaleko Teatru Letniego.
  4. Ceny i jakość usług - Za cenę porównywalną z zatrudnieniem opiekunki oferujemy Państwa dzieciom możliwość rozwoju i zabawy wśród rówieśników.  Zajęcia plastyczne  i nauka języka angielskiego, to tylko niektóre z naszych pomysłów!
  5. Terapia metodą  Integracji Sensorycznej - Jako jedyni w Szczecinie oferujemy Państwa dzieciom elementy terapii metodą Integracji Sensorycznej.

...Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...

Robert Fulghum

dzieci_dolne